KILROY'S RECORD COLLECTION




 Mijn verzameling | Ik zoek | Ik verkoop | Link | Verhaaltjes |  Forum  Platenzaken | Webshops | Platenbeurzen | Contact




Uw platenbeurs gratis toevoegen?  Stuur een mail met de nodige gegevens naar kilroy

Check altijd zelf nog eens vooraf of de platenbeurs wel doorgaat!


PLATENBEURZEN 2017
Zaterdag21-1013 tot 18AntwerpenBato Batu - Lange Nieuwstraat 16 / 18 (Gratis inkom !)
Zondag22-1010 tot 16AssenedeCentrum De Bijenkorf - Sportstraat 4 - KILROY-RECORDS' PLATENBEURS
Gratis inkom - ca 120 meter standplaatsen + demo stand Okki-Nokki platenwasser
Zondag29-1010 tot 17KortrijkKortrijk Xpo - Doorniksesteenweg 216 (KDX)
Woensdag01-1110 tot 17Heist o/d BergCC Zwanenburg - Cultuurplein 1
Zondag05-119 tot 17.30St-Niklaaszaal t’Bauhuis - Slachthuisstraat 68 - info
Zondag05-1109.30 tot 17CourcellesSalle de Miaucourt - Rue Paul Pastur 115
Zondag05-1110 tot 17OostendeThermae Palace - Koningin Astridlaan 7 (KDX)
Zaterdag11-1110 tot 18TieltJOC aan Europahal - General Maczekplein - info
Zondag12-119 tot 17MolM.ond - Rivierstraat 8
Zondag 12-1110 tot 17ZoutleeuwCC De Passant Zoutleeuw; Sint-truidensesteenweg 1
Zondag19-1112 tot 18KermtZaal Kermeta - Diestersteenweg 204
Zondag19-1110 tot 17LichtaartLigahof - Schoolstraat 36
Zondag19-1110 tot 17OudergemGemeenschapscentrum Den Dam – Waversesteenweg 1741
Zaterdag25-1110 tot 17GentInternational Congress Center (ICC) - Citadelpark (KDX)
Zondag26-1110 tot 17GentInternational Congress Center (ICC) - Citadelpark (KDX)
Zondag
03-1210 tot 18BrusselRue Ravenstein 18 (Gallery Ravenstein)
Zondag10-1210 tot 18MoeskroenCentr'Expo Mouscron - Rue de menin 475
Zondag10-1212 tot 7LommelBar-a-bas - Koning Leopoldlaan 3 ('Ziel Voor Vinyl')
Zondag10-1210 tot 17AntwerpenAntwerp Expo - Jan Van Rijswijcklaan 191 (KDX)
Zaterdag16-1212.30 tot 17.30TurnhoutPC Schorvoort - Schorvoortberg 52
Zondag17-1210 tot 16EekloN9 Fabriek - Molenstraat 31
PLATENBEURZEN 2018
Zondag 07-019.30 tot 17.30WaregemExpohal - Zuiderlaan 20 - info
Zondag04-0210 tot 17DiestCultuurcentrum Diest - Nijverheidslaan 24-28
Zondag18-0210 tot 16KortemarkOC De Kouter - Ichtegemstraat 2
Zondag18-029.30 tot 18DeinzeBrielpoort - Lucien Matthyslaan 9 - info
Zondag11-039.30 tot 17.30Roeselare‘t Bauhuis - Slachthuisstraat 64-68
Zaterdag17-039 tot 17PutteGC Klein Boom Putte - Mechelbaan 604
Zondag19-0410 tot 17AalterJH Kadans - Stationsstraat 71